x
AK 512 S
Klej do płytek SZYBKOWIĄŻĄCY WYSOKOELASTYCZNY
klasa C2FT
 

Do przyklejania płytek ceramicznych (gresowych, glazurowanych, terakotowych, kamionkowych, klinkierowych), kamiennych (niewrażliwych  na przebarwienia), betonowych, cementowych, mozaiki ceramicznej (z wyłączeniem szklanej transparentnej i wrażliwej na przebarwienia/odbarwienia) oraz innych płytek o różnej wielkości, w tym wielkoformatowych.
Zalecany wszędzie tam gdzie wymagany jest szybki postęp robót. Do stosowania na podłożach standartowych (nieodkształcalnych) jak również krytycznych (odkształcalnych, podgrzewanych/z ogrzewaniem, na tarasach i balkonach). W przypadku stosowania kleju do przyklejania okładzin kamiennych należy każdorazowo wykonać próbę na przebarwienia. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Przykładowe miejsca prowadzenia prac
Budynki mieszkalne. Ciągi komunikacyjne i miejsca o małych i średnich obciążeniach eksploatacyjnych w obiektach użyteczności publicznej, usługowo-handlowych, służby zdrowia, biurach, szkołach, hotelach, dworcach, halach wystawowych, itp. Miejsca suche oraz narażone na działanie wody i wilgoci wewnątrz budynków (np. łazienki, natryski, kuchnie) i na zewnątrz (cokoły, przejścia, podcienie i bramy). Powierzchnie z ogrzewaniem (podłogowym/ściennym).Balkony, tarasy, loggie.

 

Produkt jest składnikiem systemu hydroizolacji ALPOL HYDRO PLUS oraz ALPOL HYDRO PLUS T.

 

Gwarancja

5 lat dla certyfikowanych wykonawców. Zobacz szczegóły gwarancji.

 

Opakowanie
Jednostkowe: Worek 25 kg  /  Zbiorcze: Paleta ofoliowana 1200 kg

 

Zobacz również
Cena netto PLN