ALPOL / Doradztwo techniczne / Instrukcje wykonawcze x
Instrukcje wykonawcze
ALPOL EKO PLUS STANDARD / PREMIUM
Systemy ociepleń ALPOL EKO PLUS STANDARD i ALPOL EKO PLUS PREMIUM służą do ocieplania ścian zewnętrznych budynków płytami ze styropianu w technologii bezspoinowego systemu ociepleń BSO (dawna nazwa - \"metoda lekka mokra\").
ALPOL EKO PLUS WM
System ociepleń ALPOL EKO PLUS WM służy do ocieplania ścian zewnętrznych budynków lub wewnętrznych powierzchni ścian i sufitów płytami z wełny mineralnej w systemach bezspoinowego systemu ociepleń BSO (dawna nazwa - \"metoda lekka mokra\").
ALPOL HYDRO PLUS
System ALPOL HYDRO PLUS przeznaczony jest do kompleksowego wykonywania uszczelnień przeciwwilgociowych oraz warstw użytkowych w łazienkach i kuchniach, w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym oraz w budynkach użyteczności publicznej.
ALPOL HYDRO PLUS T
System ALPOL HYDRO PLUS T przeznaczony jest do kompleksowego wykonywania warstw użytkowych i hydroizolacji na tarasach, balkonach i loggiach w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym oraz w budynkach użyteczności publicznej.
ALPOL AQUA PLUS
System ALPOL HYDRO PLUS T przeznaczony jest do wykonywania izolacji w basenach z nieckami. Pozwala na kompleksowe wykonywanie w nich odpowiednich warstw użytkowych.
ALPOL TERMO STROP
System ALPOL TERMO STROP jest przeznaczony do wykonywania ociepleń stropów i ścian w pomieszczeniach nieogrzewanych, jak np. parkingi podziemne i naziemne, garaże, piwnice, nad którymi znajdują się pomieszczenia ogrzewane.