x
Aktualności
Start Partnerskiego Programu Lojalnościowego, Klub Profesjonalnych Wykonawców „BUDOWLANI LIDERZY”!
2024-03-03

Z dniem 01 marca tego roku uruchomiliśmy Partnerski Program Lojalnościowy pod nazwą Klub Profesjonalnych Wykonawców „BUDOWLANI LIDERZY”. Oferta adresowana jest do wykonawców profesjonalnie zajmujących się pracami wykończeniowymi. W pierwszym etapie program obejmie grupę produktową związaną z klejami do płytek oraz wyrobami okołopłytkowymi – hydroizolacje, posadzki, spoiny i materiały pomocnicze. Tym samym w szczególnym kręgu zainteresowania programu znajdą się wykonawcy specjalizujący się w pracach glazurniczych i posadzkowych.

 

Program ma na celu stworzenie szczególnych więzi między marką ALPOL a grupą profesjonalnych wykonawców. Wszystkim członkom naszego Klubu oferujemy wysokiej jakości produkty wraz z pakietem dodatkowych działań promocyjnych i szkoleniowych oraz wsparciem profesjonalnego doradztwa ze strony naszych specjalistów. Program ma charakter ewolucyjny i wraz z jego rozwojem będzie rozszerzany o kolejne grupy produktowe.

 

Zasada działania programu polega na kolekcjonowaniu punktów przyznawanych za zakup produktów marki ALPOL i możliwości ich wymiany na atrakcyjne nagrody. Rejestracja zakupów, gromadzenie punktów i nabywanie nagród będzie odbywać się na specjalnie do tego celu przygotowanej platformie internetowej zainstalowanej pod adresem www.programpartnerski.piotrowice.pl

 

Poza punktami standardowymi przyznawanymi za zakup produktów każdy uczestnik programu otrzyma punkty na start, tzw. punkty powitalne (na dzień startu programu 50 punktów) z tytułu przystąpienia do Klubu Profesjonalnych Wykonawców i rejestrację konta na platformie programu. Dodatkowe punkty będę przysługiwać każdemu zarejestrowanemu uczestnikowi za skuteczne polecenie przystąpienia do programu innemu wykonawcy (na dzień startu programu 50 punktów).

 

Wszystkich aktualnych i przyszłych partnerów handlowych oraz współpracujących z naszą siecią dystrybucji wykonawców, zapraszamy do Klubu Profesjonalnych Wykonawców „BUDOWLANI LIDERZY”.

 

Dołącz do liderów, pracuj z ALPOLEM!

Dowiedz się więcej na www.programpartnerski.piotrowice.pl