x
Aktualności
ALPOL GIPS wspiera wspólną akcję producentów, architektów i rodziców pt. „Łazienka 6-latka”
2014-11-11

Reforma edukacji wprowadziła obowiązek szkolny dla dzieci 6-letnich. Niestety wiele szkół nie zdołało przygotować się na przyjęcie najmłodszych uczniów pod kątem zapewnienia im swobody i komfortu korzystania z dotychczasowych toalet.

 

Z inicjatywą odświeżenia i dostosowania łazienek dla tych uczniów wystąpili przedstawiciele Forum Rad Rodziców. Temat został szybko przejęty przez Krakowską Świetlicę Architekta, która do współpracy zaprosiła znanych producentów wyposażania łazienek. Przedstawicielem branży chemii budowlanej w tej akcji została firma ALPOL GIPS dostarczająca szeroką gamę klejów do okładzin, spoiny elastyczne, silikony sanitarne i wszelkie produkty chemii budowlanej niezbędne do przygotowania ścian i podłóg pod wykończenie.

 

Wyjątkową zaletą tej akcji jest to, iż dzieci same mogą uczestniczyć w projektowaniu swoich przyszłych łazienek. Pod czujnym okiem profesjonalistów dzieci z krakowskiej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków mogły spróbować swoich sił w kreatywnym tworzeniu projektu wymarzonej łazienki. Dzięki takim warsztatom pobudzona zostaje w dzieciach chęć rozwijania dotąd nieodkrytych talentów, twórczego myślenia i współpracy w grupie.

Prace remontowe w SP nr 5
Prace remontowe w SP nr 5
Prace remontowe w SP nr 5
Prace remontowe w SP nr 5