x
Aktualności
DZIAŁ SZKOLEŃ W FIRMIE PIOTROWICE
2021-05-10

W segmencie odpowiedzialnym za chemię budowlaną w naszej firmie został utworzony Dział Szkoleń, który przygotowuje i przeprowadza szkolenia techniczne dla wykonawców oraz naszych Partnerów Handlowych. Zależy nam na tym, aby wraz ze sprzedażą naszych produktów zapewnić jak najlepszy serwis i doradztwo techniczne, którego częścią jest możliwość instruktażu technicznego stosowania produktów dostępnych na rynku w markach: ALPOL, STABILL czy SATYN.

 

Szkolenia są organizowane w siedzibie hurtowni bądź sklepu budowlanego, ale zdarza się również, że zajdzie potrzeba by odbyło się bezpośrednio na budowie. W tym temacie jesteśmy bardzo elastyczni. Dążymy do jak najszerszego dotarcia do osób chcących poznać, przetestować i dowiedzieć się niuansów na temat naszych wyrobów.  Prowadzone przez nas spotkania mają na celu zaznajomienie użytkowników z technikami odpowiedniego przygotowania podłoża, prawidłowej aplikacji produktów i systemów, przestrzegania odpowiednich reżimów technologicznych, odstępów czasowych pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw lub np. gruntowaniem, przestrzegania istotnych warunków cieplno-wilgotnościowych itd. Naszym zadaniem jest pokazanie produktów w praktyce i umożliwienie wykonawcy ich wypróbowanie.  

 

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy bądź bezpośednio z Kierownikiem Działu Szkoleń, Panem Wojciechem Tatarą (wojciech.tatara@piotrowice.pl) - tel. +48 600 362 144