x
Aktualności
Za nami XVI Targi Grupy PSB!
2018-03-07

Wśród blisko 360 wystawców nie mogło oczywiście zabraknąć marki Alpol, która wraz ze Stabillem i Satynem reprezentowała naszą Grupę „Piotrowice II”. W czasie dwóch dni targowych odwiedziło nas wielu stałych i nowych partnerów biznesowych z całej Polski. Spotkania obfitowały w owocne rozmowy handlowe, których efektem jest okazała pula zamówień oraz pakiet cennych uwag oraz wspólnych ustaleń zmierzających do optymalizacji naszej oferty i wzajemnych relacji biznesowych.


Nasz udział w tegorocznych Targach Grupy PSB to nie był czas wyłącznie gorących rozpraw biznesowych, ale również okazja do koleżeńskich rozmów i udziału w przygotowanym dla naszych gości konkursie. Wystarczyło pobrać kupon konkursowy oraz dokończyć hasło promocyjne dla naszych marek zaczynające się od słów „Buduj z klasą…”. Atrakcyjne nagrody, jak i interesująca forma konkursu, sprawiły, że wzięły w nim udział dziesiątki osób. Najciekawszą propozycję, zdaniem komisji konkursowej, przedstawił Pan Adam Gutowicz reprezentujący P.B.H.T. "Edmund Leś" z Brzeska, autor hasła „Buduj z klasą - Alpol, Satyn i Stabill zawsze trzymają fason”. Zestaw podróżny składający się z dużej walizki lotniczej renomowanej marki oraz bonu wakacyjnego o wartości 1000 zł, zwycięzcy wręczyli: Dyrektor Handlowy Pan Artur Duda oraz Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży Specjalnej Pani Ewa Osuch. II i III miejsce zajęli kolejno Pan Krzysztof Szlęk reprezentujący firmę MODOM Podhale Sp. z o.o. z Szaflar i Pani Urszula Pierścionek, przedstawicielka firmy Stalbud II Sp. z o.o. z Sulejówka. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w naszej zabawie.


Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i odwiedzili nasze stoisko targowe. Dziękujemy za miłą atmosferę, życzliwość i owocne rozmowy handlowe. Do zobaczenia na kolejnych Targach Grupy PSB – już dziś serdecznie zapraszamy!