x
Aktualności
XXV Targi Budowlane BUD-GRYF
2016-04-18

W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich już po raz 25 odbyły się Targi  budowlane BUD-GRYF.

Impreza skierowana do firm i osób, które poszukują nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem, a także z energią odnawialną oraz konwencjonalną trwała od 15 do 17 kwietnia 2016 r.   


BUD-GRYF to największe wydarzenie budowlane na Pomorzu Zachodnim. Średnio co roku około 200 wystawców prezentuje nowe materiały i technologie związane z budownictwem. Od kilku lat impreza coraz wyraźniej stawia na efektywne i energooszczędne budownictwo oraz zarządzanie zasobami energetycznymi.
Doradcy z różnych specjalności budowlanych pomagali wybrać najdogodniejszy materiał do budowy domu, oraz udzielali wskazówek gdzie najlepiej go zakupić. Dostarczali także niezbędnych informacji, rozdawali potrzebne ulotki i katalogi  produktów budowlanych.

 

Podczas tegorocznej imprezy ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko firmy Alpol Gips, na którym można było uzyskać szczegółowe informacje związane z  innowacyjnymi produktami jakie oferujemy naszym klientom na każdym etapie realizacji inwestycji.