x
Praca
Zapraszamy do pracy w firmie ALPOL. Poniżej znajdziesz listę aktualnych ofert pracy. Zachęcamy do złożenia podania aplikacyjnego. Możesz zrobić to w każdej chwili, nawet jeśli nie umieściliśmy poniżej żadnych ogłoszeń lub ich lista nie obejmuje interesującego Cię stanowiska pracy. Aby złożyć podanie wypełnij proszę nasz formularz aplikacyjny.

Obecnie poszukujemy osób na następujące stanowiska pracy:

Producent renomowanych wyrobów chemii budowlanej w marce ALPOL, HUZAR, STABILL i SATYN, cieszących się dużym uznaniem Klientów, poszukuje osoby na stanowisko:
Operator produkcji mokrej
Fidor k/Końskich

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Dozowanie surowców do produkcji wg receptury
  • Pakowanie wyrobów do wiader lub kanistrów

Wymagania stawiane kandydatom:

  • zaangażowania w pracy
  • sumienności
  • dobrej organizacji pracy
  • rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego

Oferujemy:

  • szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków
  • umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00 pod numerem telefonu: 600320409

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego
Pracownik produkcyjny - pakowacz
Tarnobrzeg

  • odbieranie i układanie worków na palety
  • etykietowanie, foliowanie
  • prawidłowe znakowanie i pakowanie wyrobu gotowego
  • dbanie o jakość produktu
  • wykonywanie zleconych prac produkcyjnych
  • praca w systemie 3-zmianowym

  • dyspozycyjność oraz chęć do pracy w systemie 3-zmianowym
  • sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze  + premia regulaminowa do 15% oraz dodatek nocny
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • ubezpieczenie grupowe, rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doświadczeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

na maila: kadry@piotowice2.com.pl
telefonicznie:   15  - 863 441 42 wew. 53 ( dział kadr)
lub na adres :  ZSChiM "PIOTROWICE II"  Sp.z o.o. ,   Piotrowice 106 ,  27-630 Zawichost

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)